Uzatvárateľný upínač 3M™ Dual Lock™ SJ355D, 25 mm x 5 m

Detaily

• Päťkrát pevnejší v ťahu než bežné upínače na suchý zips
  • Jednoduché rozlúpnutie upínača umožňuje rýchly prístup
  • Dostatočne odolné, aby si po 1000-násobnom otvorení a zatvorení zachoval 50 % pôvodnej pevnosti
  • Výstupky v tvare hríbov zapadnú na miesto, aby bolo isté, že sa upínač používa
  • Zadná strana z penovej pásky umožňuje bližšie priľnutie na texturované či nepravidelné povrchy

Uzatvárateľný upínač 3M™ Dual Lock™ SJ3550 rieši problém pripevnenia bez použitia špeciálnych nástrojov či komplikovaných mechanických uzatváračov. Náš inovatívny uzatvárateľný systém vám umožní pripojiť vstupné dvere, panely, značky, zobraziť dielce a komponenty a ešte mnohé iné často otvárané a znovu zatvárané súčasti,aby ste k nim mali opakovaný prístupu s minimálnou stratou lepivosti spoja.

V moci veľkých čísel Jeden malý hríbik v tomto svete veľa nedokáže, keď ho však spárujete s niekoľkými stovkami kamošov, razom sa stane prakticky nezničiteľným. Tímová práca, to je myšlienka stojaca v pozadí návrhu nášho uzatváracieho upínača 3M™ Dual Lock™ SJ3550. Pri spojení do jedného celku naše jedinečné výstupky v tvare hríbu do seba zapadnú a vzájomne sa zaistia, či sa dosiahne až päťnásobná pevnosť uzavretia v porovnaní s typickými upínačmi s háčikom a slučkou za súčasného zachovania schopnosti jednoduchého rozpojenia odlúpnutím pre rýchly prístup. Náš uzatvárateľný upínač 3M™ Dual Lock™ SJ3550 obsahuje približne 250 výstupkov s hlavičkou v tvare hríbu na štvorcový palec. Keď sa dva kusy upínača Dual Lock™ pritlačia k sebe, výstupky sa prehnú a hlavičky v tvare hríba sa skĺznu za seba. Výstupok po spojení zapadne do pôvodnej polohy a zaistí sa s protistojacimi hlavicami zreteľným zacvaknutím, ktoré signalizuje prichytenie upínača. Tento systém je možné otvoriť a zavrieť až 1000-krát pri zachovaní 50 % pôvodnej pevnosti v ťahu. Žiadne vŕtanie, skrutkovanie, doťahovanie a komplikovaná inštalácia Náš upínač Dual Lock™ SJ3550 využíva akrylové lepidlo, ktoré dokáže dobre priľnúť k rôznym materiálom so stredne vysokou povrchovou energiou vrátane niektorých plastov, kovov, skla a povrchov s vrstvou náteru. Toto je zárukou rýchlej a jednoduchej inštalácie bez použitia procesov mechanickej fixácie. Lepidlo rýchlo priľne a maximálnu pevnosť dosiahne po 72 hodinách. Po vytvorení spojenia môžu do seba zapadnuté výstupky v tvare hríba držať rovnako pevne ako skrutky a nity a súčasne je ich možné poľahky rozpojiť na zabezpečenie prístupu. Univerzálne, trvácne a neviditeľné Počet potenciálnych účelov použitia našich upínačov Dual Lock™ je prakticky neohraničený. Výstupky, vrchné zakončenia v tvare hríbu a zadná vrstva filmu sú vyrobené z priehľadného polypropylénu. Polyolefínová zadná vrstva je odolná voči bežným rozpúšťadlám a alkalickým roztokom, vďaka čomu ide o ideálny produkt na rôzne účely použitia a do rôznych prostredí. Upínač sa odporúča používať pri teplote od -20 °F/-29 °C do 200 °F/93 °C. Tieto upínače skryté z dohľadu po upevnení sú zárukou čistého a ničím nerušeného povrchu a svoju pevnosť si dokážu zachovať po viac ako 1000 cyklov otvorenia a zatvorenia. Upínače Dual Lock™ SJ3550 obsahujú akrylovú penovú pásku chránenú odnímateľnou výstelkou. Táto konštrukcia umožňuje dosahovať lepší kontakt s povrchmi s jemnou textúrou alebo povrchovými nerovnosťami. Na dosiahnutie rôznej intenzity priľnutia je tento upínač možné spárovať s rozličnými typmi uzatvárateľných upínačov 3M Dual Lock. Odporúčané kombinácie spárovaných upínačov sú nasledujúce: Typ 250 s typom 170 Typ 250 s typom 250 Typ 170 s typom 400 Typ 250 s typom 400 Na dosiahnutie rýchleho upevnenia s vysokou pevnosťou a obmedzenou dobou životnosti je možné ktorýkoľvek z našich produktov 3M™ Dual Lock™ skombinovať s uzatvárateľnými upínačmi 3M™ Hook and Loop™.

139,33 €