Utierka na čistenie kože

Extrémne jemná mikrovláknová utierka slúži na dokonalé a bezpečné čistenie kože. Svojím špeciálnym zložením v kombinácii s prípravkom LEATHER CLEAN & SOFT / ČISTENIE A ZJEMNENIE KOŽE je predurčená pre vynikajúce výsledky. Jemná štruktúra vlákien utierky zabezpečuje ten najjemnejší kontakt s čisteným povrchom.

NÁVOD NA POUŽITIE - UTIERKA NA ČISTENIE KOŽE HAND WASH 6 EASY STEPS:
Túto utierku používajte pri čistení kože a koženého čalúnenia v súlade s návodom na použitie prípravku LEATHER CLEAN & SOFT / ČISTENIE A ZJEMNENIE KOŽE. Majte ju poskladanú do štvorca tak, aby ste mohli postupne využívať všetkých jej 8 plôch - počas použitia zamieňajte znečistenú, alebo veľmi zvlhnutú plochu za čistú suchú plochu. Prípravok, ktorý striekate na čistenú plochu, jemne nastriekajte aj na používanú časť utierky na kožu.

STAROSTLIVOSŤ - UTIERKA NA ČISTENIE KOŽE HAND WASH 6 EASY STEPS:
Po použití utierky na kožu ju vypláchajte v čistej vode, nechajte ju vyschnúť a prípadne ju odložte do obalu. Po čase používania v prípade jej znečistenia, ktoré už nepovolí ručným praním, ju vyperte v práčke bez použitia aviváže - tá by mikrovlákno znefunkčnila. Zabezpečte, aby utierka neprišla do styku s nečistotami - v opačnom prípade by hrozilo poškrabanie týmito nečistotami pri ďalšom použití.

4,68 €