Ružová mikrovláknová utierka

Mikrovláknová utierka pre použitie pri impregnácii plastov v interiéri automobilu.

Ružová utierka v kombinácii s prípravkom PLASTIC MATT FINISH & PROTECT / MATNÁ IMPREGNÁCIA PLASTOV je ideálna na impregnáciu všetkých plastov v interiéri automobilu. Jej zloženie z jemných hustých mikrovlákien a vysoká sacia schopnosť ju predurčujú pre dokonalé výsledky bez mikroškrabancov aj na háklivých lakovaných častiach.

NÁVOD NA POUŽITIE - MIKROVLÁKNOVÁ UTIERKA HAND WASH 6 EASY STEPS:
Ružovú mikrováknovú utierku používajte pri impregnácii v interiéri automobilu v súlade s návodom na použitie prípravku PLASTIC MATT FINISH & PROTECT / MATNÁ IMPREGNÁCIA PLASTOV. Vždy ju majte poskladanú do štvorca tak, aby ste mohli postupne využiť všetkých jej 8 plôch - vymieňajte znečistenú, alebo veľmi zvlhnutú plochu za čistú suchú plochu. Prípravok, ktorý striekate na plochy automobilu, jemne nastierkajte aj na používanú plochu mikrovláknovej utierky.

STAROSTLIVOSŤ - MIKROVLÁKNOVÁ UTIERKA HAND WASH 6 EASY STEPS:
Po použití vždy mikrovláknovú utierku vypláchajte v čistej vode, nechajte ju vyschnúť a prípadne ju odložte do obalu. Po určitom čase používania ju vyperte v práčke bez použitia aviváže - tá by mikrovlákno znefunkčnila. Zabezpečte, aby utierka neprišla do styku s nečistotami - v opačnom prípade by hrozilo poškrabanie týmito nečistotami pri ďalšom použití.

2,95 €