Perfect-It™ penový kotúč na 1-fázovú povrchovú úpravu 3M33042

Podrobnosti o produkte

  • Ideálne na použitie spolu s produktom 3M™ Perfect-It™ 3M Famous Finish alebo 3M™ Perfect-It™ 1-Step Finish
  • Na zaistenie optimálneho výkonu použite otáčky v rozsahu od 800 do 1400 ot./min
  • Skrútený povrch znižuje vytváranie tepla
  • Vďaka penovej konštrukcii, ktorá zadržiava leštidlo, zabráňte vytváraniu kruhových stôp a dosiahnite rýchlejšie a čistejšie výsledky
  • Dostupné v konverziách Hookit™ s veľkosťou priemeru 80 mm a 150 mm

3M™ Perfect-It™ penové kotúče na 1-fázovú povrchovú úpravu sú naše najvýkonnejšie fialové penové kotúče na povrchovú úpravu ideálne na odstránenie škrabancov od brúsenia prípravkom 3M™ Trizact™ Abrasive 8000 v jednom kroku. Na dosiahnutie tých najlepších výsledkov používajte kombináciu prípravkov 3M™ Perfect-It™ Famous Finish alebo 3M™ Perfect-It™ 1-Step Finish.

Získajte vysoko výkonný leštiaci proces a rýchle výsledky pomocou penových kotúčov na 1-fázové leštenie 3M™ Perfect-It™ v kombinácii s povrchovou úpravou 3M™ Perfect-It™ Famous Finish alebo 3M™ Perfect-It™ 1 Step Finish. Po rýchlom odstránení akýchkoľvek nedostatkov laku pomocou prípravku 3M™ Trizact™ 8000 vyleštite plochu niektorým z odporúčaných leštidiel s fialovým vekom, aby ste v jednom kroku dosiahli povrch s trvalým vysokým leskom v prípade väčšiny farieb. Na zaistenie optimálneho výkonu použite otáčky v rozsahu od 800 do 1400 ot./min. Tento proces je ideálny na všetky opravy čerstvo naneseného laku, aby sa rýchlo dosiahli vynikajúce výsledky.

17,06 €