Modrá mikrovláknová utierka

Modrá mikrovláknová utierka je vhodná na použitie pri všetkých čistiacich prácach a impregnácii v interiéri automobilu. Modrá mikrovláknová utierka v kombinácii s prípravkom PLASTIC & FABRIC CLEAN / ČISTENIE PLASTOV A TEXTILU je ideálna na čistenie plastov, čistenie textilného čalúnenia a ostatných komponentov. Jej zloženie z jemných hustých mikrovlákien a vysoká sacia schopnosť ju predurčujú pre dokonalé výsledky bez mikroškrabancov aj na háklivých lakovaných častiach.

NÁVOD NA POUŽITIE - MODRÁ MIKROVLÁKNOVÁ UTIERKA HAND WASH 6 EASY STEPS:
Modrú mikrovláknovú utierku používajte pri všetkých čistiacich prácach v interiéri v súlade s návodom na použitie prípravku PLASTIC & FABRIC CLEAN / ČISTENIE PLASTOV A TEXTILU. Vždy ju majte poskladanú do štvorca tak, aby ste mohli postupne využiť všetkých jej 8 plôch - vymieňajte znečistenú, alebo veľmi zvlhnutú plochu za čistú suchú plochu. Prípravok, ktorý striekate na plochy automobilu, jemne nastierkajte aj na používanú plochu mikrovláknovej utierky.

STAROSTLIVOSŤ - MIKROVLÁKNOVÁ UTIERKA HAND WASH 6 EASY STEPS:
Po použití vždy mikrovláknovú utierku vypláchajte v čistej vode, nechajte ju vyschnúť a prípadne ju odložte do obalu. Po určitom čase používania ju vyperte v práčke bez použitia aviváže - tá by mikrovlákno znefunkčnila. Zabezpečte, aby utierka neprišla do styku s nečistotami - v opačnom prípade by hrozilo poškrabanie týmito nečistotami pri ďalšom použití.

2,95 €