Mikrovláknová utierka krému na kožu

Šedá mikrovláknová utierka krému na kožu slúži na impregnáciu prípravkom LEATHER PROTECT / IMPREGNÁCIA KOŽE. Svojim zložením je určená pre dokonalú a bezpečnú aplikáciu tohto prípravku na vyčistený kožený povrch. Štruktúra jemných vlákien zabezpečuje to, že utierka nepúšťa žiadne chĺpky.

NÁVOD NA POUŽITIE - MIKROVLÁKNOVÁ UTIERKA KRÉMU NA KOŽU HAND WASH 6 EASY STEPS:
Šedú utierku na krém na kožu poskladajte do štvorca tak, aby ste mohli postupne využívať všetkých jej 8 plôch. Naneste tenký pásik LEATHER PROTECT / IMPREGNÁCIA KOŽE na jednu plochu utierky a vtierajte krém jemne do kože. Snažte sa nanášať len tenkú vrstvu - tá bohato na impregnáciu kože postačí. Pri hrubej vrstve dochádza k zbytočnej spotrebe a šmuhám. Pri náhodnom vzniku šmuhy, hlavne pri tmavých odtieňoch kože, doleštite plochu suchou stranou utierky z mikrovlákna. Povrch kože bude príjemný ako na pohľad, tak aj na dotyk a nebude kĺzať.

STAROSTLIVOSŤ - MIKROVLÁKNOVÁ UTIERKA KRÉMU NA KOŽU HAND WASH 6 EASY STEPS:
Vždy po použití utierku nechajte vyschnúť a odložte ju do obalu. Až po čase používania v prípade jej znečistenia ju vyperte v práčke bez použitia aviváže - tá by mikrovlákno znefunkčnila. Zabezpečte proti styku s nečistotami.

4,68 €