Isokor- nanoimpregnácia 500ml

ISOKOR LOTOS STANDARD - NANOIMPREGNÁCIA KOŽE A TEXTILU

Isokor LOTOS STANDARD nanotechnológia. Účinný prípravok na rýchle ošetrenie takmer všetkých druhov neimpregnovaných textílií, pravej aj umelej nelakovanej a brúsenej kože, semišu a papiera.

Neviditeľná vrstva, ktorá sa pri ošetrení vytvorí na povrchu vlákien, silne odpudzuje vodu a nečistoty. Znečistený povrch väčšinou postačuje opláchnuť čistou vodou. V prípade povrchov, ktoré sú vystavené poveternostným podmienkam, sa prejavuje samočistiaci efekt. To znamená, že s padajúcimi kvapkami dažďa sa z ošetreného povrchu odstránia nečistoty. Ošetrený materiál získava vyššiu životnosť a znižujú sa intervaly čistenia a prania.

Ak praním ISOKOR LOTOS Standard odstránime, ošetrenie po vysušení odevu zopakujeme.

Vlastnosti ošetreného povrchu:

?silný odpudivý efekt voči padajúcej a striekajúcej vode

? podstatné obmedzenie priľnavosti nečistôt,

?nezmenená paropriepustnosť a priepustnosť pre plyny

? ľudským okom neviditeľná vrstva pokryje každé vlákno a chráni ho pred nepriaznivými vplyvmi prostredia ako je znečistenie, či zmáčanie

? prípravok zachová odev priedušný.

Aplikácia: Pred ošetrením povrch dôkladne očistite. Prípravok pred aplikáciou dobre pretrepte po dobu cca 10 sekúnd. Ošetrovaný povrch musí byť čistý, suchý, odmastený (najvhodnejšie neškrobený, vypratý bez aviváže). Na ošetrovaný povrch naneste striekaním rovnomernú vrstvu prípravku tak, aby materiál zvlhol.

Ošetrenie vykonávajte pri teplote 5 - 30?C. Sušenie - cca 60 min. Po tomto čase je ošetrený povrch funkčný. Ak pripravujete oblečenie alebo obuv do extrémneho počasia, je vhodnejšie aplikáciu urobiť už deň vopred.

15,99 €